česky english

Historie společnosti Lukáš Pitka - počítačové a IT poradenství

Společnost Lukáš Pitka - počítačové a IT poradenství byla založena k začátku roku 2007 (viz. firemní dokumenty). Přestože se jedná o společnost mladou, její pracovníci jsou v oboru již řadu let a ve svém oboru se tedy vyznají. Jejich zkušenosti jsou přenášeny do zákaznických řešení, která se tím stávají efektivnější a obecněji využitelná.

Hlavní specializací naší společnosti je servis, poradenství a konzultace v oblasti hardware a software, operační systémy řady Microsoft Windows, tvorba www prezentací, webdesign všetně firemních www stránek a tvorba softwarových produktů na zakázku.

O zakladateli

Společnost je provozována na živnostenský list, který je vystaven na jméno Lukáš Pitka. Lukáš Pitka je v současné době studentem Vysoké školy ekonomické, Fakulta informatiky a statistiky, obor Informatika. Informačním technologiím se věnuje již řadu let. Zakladatel také vlastní certifikáty CISCO CCNA, které zaručují velmi dobrou orientaci v oblasti síťových technologií a tím pádem jeho schopnost navrhovat síťová řešení.

Budoucnost

Naše společnost je moderní a dynamická. Jiná by ani být nemohla, protože samotná oblast IT je dynamicá, tedy s rychle se měnícími trendy. Naše společnost se snaží všechny tyto trendy sledovat a vybírat z nich pro zákazníka to nejvhodnější.

Pevně věříme, že v tomto ohledu setrváme i do budoucna a budeme poskytovat stále lepší služby každému, tedy jednotlivcům i menším společnostem. Děkujeme za Vaši podporu, která nám v tomto vytyčeném cíli zcela jistě pomůže.