česky english

Webdesign, tvorba www stránek a firemních www prezentací

Webdesign je v dnešní době velmi důležitý nejen pro společnosti, ale také pro jednotlivce. Webové stránky jsou dnes velmi důležitou součástí prezentace Vaší firmy a slouží jako další prostředek komunikace se zákazníky. Stále více potenciálních zákazníků vyhledává informace o společnostech na Internetu. Pokud Vaše prezentace na www není, ztrácíte možnost ucházet se o zákazníka což může v důsledku vést ke značným finančním ztrátám.

Naše společnost zajistí, že budete na webu vidět. Provede vlastní tvorbu www stránek, webové prezentace a webdesign. Kromě vytvoření vlastních firemních či domácích www stránek zajistíme vložení záznamu do nezjnámějších webových vyhledávačů a portálů. Zároveň poradíme jak nejlépe zakoupit doménu a které společnosti nabízejí vhodný webhosting pro Vaši prezentaci.

Kromě výše uvedeného se také zabýváme optimalizací www stránek pro vyhledávače - SEO. SEO umožní, aby Vaše www stránky byly vidět uživatelům přistupujícím přes vyhledávací stroje.

Používané technologie - tvorba www stránek

Při tvorbě www stránek a webdesignu obecně se snažíme držet platných standardů, ale zároveň je snaha, aby prezentace vypadala stejně ve všech prohlížečích. Kromě vlastních www prezentací vytváříme také www aplikace, které jsou napojeny na databázi a umožňují přístup k datům pomocí www. Pomocí webových aplikací je pak možno dosáhnout značné funkčnosti a zároveň nezávislosti na použitém hardwaru a softwaru - webový prohlížeč je ve všech operačních systémech a v současné době i ve většině mobilních zařízení, jako jsou PDA nebo mobilní telefony.

Technologie:

  • HTML, XHTML
  • CSS
  • PHP
  • JSP
  • MySQL

Při tvorbě www stránek se snažíme vyhovět co do největší míry požadavkům zákazníků. WWW prezentace včetně oblasti webdesign musí zapadat do celkového firemního designu společnosti, proto je nutná spolupráce mezi zadavatelem a námi.

Referenční www prezentace a www aplikace a ukázky z oblasti webdesign je možno nalézt na těchto stránkách. Převážně se jedná o společnosti z oblasti Praha, Žďár nad Sázavou a kraje Vysočina.

Ceny

Tvorba www stránek a webdesign je časově náročnou záležitostí. Není možné proto jednoznačně stanovit cenu. Ta je závislá na požadovaném webdesign, použitých technologiích, rozsahu, zda existuje napojení na DB atd. Pro vytvoření cenové nabídky je tedy potřeba znát určité informace. Proto nás prosím kontaktujte, pokud byste měli zájem o zpracování cenové nabídky z oblasti webdesign.

www.webdesigneri.cz

Naše společnost je také evidována na serveru www.webdesigneri.cz jako webdesignová firma působící v kraji Vysočina, ve městě Žďár nad Sázavou a v hlavním městě Praha. Webdesignové služby je ovšem možno poskytnout i bez osobního kontaktu a proto naše služby můžete využít kdekoli v ČR. Stačí nás kontaktovat.

Abychom pomohli serveru www.webdesigneri.cz, následují odkazy na něj a jeho spřátelené weby:

Přehled webhostingu, Přehled webdesignérů, Vyhledávání letů nízkonákladových aerolinek